Hakkımızda

Yogaskania

Sizlerle deneyimlerimi paylaşarak bir yolculuğa çıkmaktan mutluluk duyuyorum. Halk Eğitimi Merkezi'nde başladığım fitness ve aerobik eğitmenliği serüvenim, zamanla yogaya olan tutkumu keşfetmemle yeni bir yön kazandı.

Siddashram Yoga eğitmenlik derslerinde aldığım kapsamlı eğitimle, İstanbul Yoga Vakfı kurucuları Adnan Çabuk ve Lourdes Çabuk hocalarımın da rehberliğinde, Yogaskania Yoga Merkezi'ni kurmaya karar verdim. Amacım, herkes için spor felsefesinin yanı sıra yoga ve sağlıklı yaşam konularında da farkındalık yaratmak ve bu yolda eğitmenlik yapmaktı.

Hamak Yogası ve Restoratif Yoga gibi farklı yoga türlerinde aldığım eğitimlerle birlikte, Hara Yoga evinde de yeni deneyimler edindim. Bu deneyimlerle birlikte, yoga tutkunlarıyla bir araya gelerek Hamak Yogası ve Restoratif Yoga çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Amacımız, yoga felsefesinin gizemini ve sağlık sisteminin mucizesini tüm yogaseverlerle paylaşmak ve onlara bu yolda rehberlik etmek. Bu doğrultuda, hayatınıza yoga felsefesiyle dokunmayı umut ediyoruz.

Saygılarımızla, Yogaskania Yoga Merkezi Dersler